SIPstarter

Гуманітарний проект "Порт надії" Гуманітарні потреби

Допомогти

Проект «Порт надії»: Гуманітарне забезпечення та підтримка постраждалих внаслідок війни, нужденних, евакуйованих осіб та переселенців, в першу чергу дітей, сімей з дітьми, осіб похилого віку.


Автори проекту: МА «Євростратегія» при підтримці БФ «Чеснота» та Ротарі Клубу "Одеса Сі Енерджі".


Мета: Задовольнити потреби в предметах першої необхідності, а саме в медикаментах, продуктах харчування, предметах гігієні тощо, постраждалих внаслідок бойових дій громадян та нужденних, евакуйованих осіб та переселенців, в першу чергу дітей, сімей з дітьми, осіб похилого віку.


Територія проекту: Одеська, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Київська області.


Опис проекту: У відповідь на гуманітарну кризу, спричинену війною на території України, Міжнародна Асоціація «Євростратегія» та Благодійний Фонд «Чеснота» надаватимуть на постійній основі допомогу вимушеним переселенцям з окупованих територій, а також постраждалим від воєнних дій. У своїй роботі з постраждалими внаслідок бойових дій громадянами та нужденними, евакуйованими особами та переселенцями, ми керуємось індивідуальним підходом і уважно оцінюємо потреби кожного, хто до нас звертається. Перш за все, ми звертаємо увагу на неповнолітніх дітей, вагітних жінок та жінок, які годують грудьми, людей похилого віку, осіб з особливими потребами, багатодітні та неповні сім’ї.


Комплексний підхід до оцінки потреб та надання предметів першої необхідності, а саме: медикаментів, продуктів харчування, предметів гігієні тощо, забезпечить задоволення як базових потреб, так і роботу на довготривалий результат.


Ми маємо на меті реалізувати потенціал наших організацій та примножити його шляхом відкритого для всього світу каналу залучення ресурсів – соціальної краудфандингової платформи sip-starter.com.


Ми відкриті до прийому гуманітарних вантажів від міжнародних благодійних організацій, гуманітарних проектів та представників соціально-відповідального бізнесу.

Список оновлень порожній.
Список команди пустий.
Anonymous User
Legalentity Customer